O firmie

Działalność naszej firmy już nieprzerwanie od 1997 roku.
W tym czasie zrealizowaliśmy mnóstwo zleceń i nawiązaliśmy współpracę z wieloma klientami.
Każde wykonanie zlecenia wzbogaca nas o kolejne doświadczenia co w konsekwencji prowadzi do stałego rozwoju.
Jako producent ogrodzeń budowlanych, staramy się, by każdy z klientów mógł skorzystać z fachowej porady naszych pracowników, a przede wszystkim zakupić ogrodzenia w bardzo konkurencyjnej cenie.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się:
  • ogrodzenia łupane (znane jako imitowany piaskowiec) charakteryzujące się szybkością i łatwością montażu
  • ogrodzenia systemowe panelowe, często mające zastosowanie jako ogrodzenia obiektów sportowych, firm czy też prywatnych posesji, charakteryzujące się sztywnością i trwałością wykonania
W ostatnim czasie skupiliśmy się także na bardziej innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązaniach stąd, też naszą sprzedaż z dnia na dzień powiększamy o:
  • Gazony (znanymi jako dekoracyjnymi elementami ogrodowymi, posiadającymi bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej można je zauważyć w parkach, ogrodach, do budowy muru a nawet umocnienia skarpy. Pisząc ogółem jest to świetne rozwiązanie dla osób oraz firm szukających wspaniałych ozdób idealnie współgrających z naturą.)
  • Płyty chodnikowe (najczęściej stosowane podczas wykładania dojazdu do garażu czy też tarasu)
Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziecie państwo, tego czego dokładnie oczekiwaliście- prosimy o wyrażenie własnej opinii. W wielu przypadkach sprawdziło się już nasze indywidualne podejście do klienta, gdzie na jego życzenie wykonaliśmy interesujący go projekt, bez żadnych problemów.

Ogrodzenia oraz wyroby betonowe przez nas produkowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają wszelkie normy europejskie i te krajowe. Ponadto do każdej sprzedaży oferujemy środki do pielęgnacji i malowania nowo wykonanych ogrodzeń i elewacji.

Możemy tylko zapewnić, że współpraca z nami to jedna wielka przyjemność a żeby się o tym przekonać to serdecznie państwa zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
makowiec k. radomia, ul. armii krajowj 37a

obszar usług: warszawa i okolice - polska

tel.: 48 610-41-23, : 502-538-357
Wszelkie materiały oraz elementy graficzne umieszczone na stronie są własnością firmy Tral-Słupex. Pobieranie bez zgody zabronione.