Impregnaty, farby, kleje

Nasza oferta byłaby niepełna, gdybyśmy nie oferowali Państwu środków ochrony przeznaczonych specjalnie dla naszych wyrobów. Impregnacja i dbanie o beton to sprawa wysokiej wagi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów posiadamy pełną paletę impregnatów, farb i środków do klejenia. Niezależnie od tego, czy posiadacie Państwo niewielki wyrób typu kwietnik, czy też niemal całą ofertę produktową, warto jest zadbać o jak najlepszą kondycję betonu.

Wśród wielu osób pokutuje nadal przekonanie, iż impregnacji wymaga jedynie drewno. Nic bardziej mylnego. Zalecane jest zaimpregnowanie każdej powierzchni lub wyrobu zaraz po jego umiejscowieniu tam, gdzie spędzi on resztę swego życia. Jednakże nawet impregnacja w późniejszym terminie nie jest czymś nieskutecznym.
Regularne przeprowadzanie tego procesu gwarantuje nie tylko zmniejszenie szans na pojawienie się pęknięć i ubytków, ale również i pozwala na zachowanie żywego kolorytu każdego wyrobu betonowego. Nie jest przecież tajemnicą, że promieniowanie UV i czynniki mechaniczne bardzo skutecznie potrafią naruszyć właśnie wspomniany kolor. Zniszczenia mechaniczne powodują nie tylko uszczerbki w wyglądzie, ale przede wszystkim zmniejszenie użyteczności danego produktu. Oprócz impregnacji, możliwe jest też zabezpieczenie specjalistycznymi farbami.

To właśnie farby są najpopularniejszym sposobem zabezpieczania wyrobów betonowych. W naszej ofercie znajduje się również cała gama farb, które na pewno zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Szeroka gama kolorystyczna i możliwość aplikowania tychże wyrobów na wiele sposobów powodują, iż nawet nie do końca wprawiony malarz będzie w stanie dokonać konserwacji i ozdobienia jednocześnie.

Ostatnim elementem oferty są kleje pozwalające na łączenie elementów w całość, a także do montażu płyt i innych wyrobów chociażby do ścian lub innych naszych wyrobów. Służymy fachowym doradztwem, więc dla każdego klienta na pewno znajdzie się coś dobrego, co w pełni zaspokoi potrzeby i sprosta oczekiwaniom.
makowiec k. radomia, ul. armii krajowj 37a

obszar usług: warszawa i okolice - polska

tel.: 48 610-41-23, : 502-538-357
Wszelkie materiały oraz elementy graficzne umieszczone na stronie są własnością firmy Tral-Słupex. Pobieranie bez zgody zabronione.