Ogrodzenia systemowe i panelowe

Panele zgrzewane, które bardzo często stosuje się jako ogrodzenia firm, obiektów szkolnych, stadionów sportowych, centr handlowych, ale także posesji prywatnych. Ich największą zaletą jest grubość drutu, wielkość oczek ale także przegięcia siatki. Dzięki temu zapewniona zostaje sztywność a przede wszystkim trwałość wykonanego ogrodzenia.
Wszystkie ogrodzenia panelowe w naszej ofercie zawsze są zabezpieczone powłoką antykorozyjną i mogą być pomalowany na kolor, wybrany przez klienta.

Bardzo często, podczas wybierania właśnie tego typu ogrodzeń, klienci decydują się na płyty pod panel oraz siatkę. Przy ogrodzeniach systemowych świetnie sprawdza się gotowa podmurówka wraz z łącznikami wykonanymi z prefabrykowanych elementów betonowych. Posiadają one olbrzymią wytrzymałość, a także odporność na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto są wykonane z betonu klasy B 15, zbrojone prętem żebrowanym w postaci siatki zgrzewanej co w końcowym efekcie umożliwia nowoczesny, tani a co najważniejsze szybki sposób montażu podmurówki.