Płytki chodnikowe i tarasowe

Płyty chodnikowe z betonu wibroprasowanego nadają się doskonale np. do garaży, ścieżek chodnikowych, do wyłożenia tarasów, altan jako element kompozycyjny w ogrodach i innych terenach zielonych.

Nieco twardego podłoża jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Warto jest podarować sobie odrobinę komfortu w naszych ogrodach. Pragniemy zatem zaoferować Państwu płytki chodnikowe i tarasowe najwyższej jakości, które to spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów.

PŁYTA CHODNIKOWA RAWENA

Rozmiary (cm):

67 x 40 x 6 lub 8
22 x 40 x 6 lub 8
44,5 x 40 x 6 lub 8

płyta chodnikowa

PŁYTA CHODNIKOWA GŁADKA

Rozmiary (cm):

50 x 50 x 6
40 x 40 x 5.5
35 x 35 x 5

płyty chodnikowe

PŁYTA CHODNIKOWA PROSTOKĄT

Rozmiary (cm):

40 x 40 x 5.5
35 x 35 x 5

płyty chodnikowe

PŁYTA CHODNIKOWA PROSTOKĄT mix

Rozmiary (cm):

40 x 40 x 5.5

płyty chodnikowe

PŁYTA CHODNIKOWA CHMURKA

Rozmiary (cm):

30 x 30 x 3

płyty chodnikowe

PŁYTA CHODNIKOWA KARO

Rozmiary (cm):

30 x 30 x 3

płyty chodnikowe

PŁYTA CHODNIKOWA KOŁO

Rozmiary (cm):

50 x 50 x 6

płyty chodnikowe

PŁYTA CHODNIKOWA KRATKA

Rozmiary (cm):

25 x 25 x 3

płyty chodnikowe

PŁYTA CHODNIKOWA KAMIEŃ

Rozmiary (cm):

35 x 35 x 5

płyty chodnikowe

Jeżeli chodzi o własny chodnik, to jest to bardzo dobry pomysł ze względów nie tylko praktycznych, ale również i estetycznych. Nasze płyty chodnikowe są wykonane z betonu niepoprasowanego, więc doskonale łączą w sobie lekkość i wytrzymałość. Doskonale wiemy, jak ważne jest zachowanie odpowiednich gabarytów, jeśli chodzi o układanie płyt chodnikowych. Dowolność tejże metody jest naprawdę bardzo wielka, jeśli pragniecie Państwo wykonać czy to chodnik, czy też niewielki placyk, nasze płyty doskonale się do tego nadają. Jednakże zastosowanie pojedynczych sztuk pozwala na przykład na rozmieszczenie donic lub innych elementów dekoracyjnych tak, aby chociażby wskutek opadów deszczu nie dochodziło do ubrudzenia tego, co zostało ustawione. Jest to powszechny problem, jeśli chodzi o ozdoby umieszczane bezpośrednio na gruncie.

Kolejnym bardzo interesującym pomysłem wykorzystania naszych płyt jest ich zastosowanie w altanach. Część osób decyduje się na wyłożenie naszymi płytami podłóg w swoich altanach, inni natomiast wybierają drewno. Jedno jest pewne, podłoga wykonana z płyt na pewno jest o wiele bardziej trwała i mniej podatna na czynniki atmosferyczne. Nasze płyty nie wypaczą się na słońcu, ani też nie będą odbarwione, jak to ma miejsce przy drewnie.

W tym momencie pojawia się ostatnie, również bardzo poważne zastosowanie naszych płyt, czyli tarasy. Dziś właściwie przy każdym budynku pojawia się taras, a co będzie lepsze, aniżeli nasze trwałe i wygodne w użytkowaniu płyty? Warto jest skorzystać właśnie z tego rozwiązania z wielu bardzo prostych powodów. To, że jest dobrze i to że tanio, nie jest niczym nowym. Najnowsze metody produkcji ułatwiają dostosowanie ich do Państwa potrzeb. W każdym przypadku jest możliwość ich wykorzystania tak, aby zadowolenie było jak największe.